O MNIE

 

Projektuję wnętrza bo zawsze chciałam to robić. Od dzieciństwa było to moją pasją, a pasję należy realizować.  Stworzyłam najpierw pracownię CAT INSIDE, którą przekształciłam ostatecznie w GACKOWSKA DESIGN  i od wielu lat realizuję swoją pasję zawodowo.

Moim zdaniem, najważniejsze w projektowaniu wnętrz jest zadowolenie klientów. Największe emocje – gdy oddaję klucze i zostawiam swoje dzieło jego właścicielom. Największa satysfakcja – gdy po latach, moi klienci wciąż są zadowoleni z naszej współpracy i z wnętrza, które zaprojektowałam.

Pracuję z inwestorami, nigdy sama, dlatego mamy poczucie, że projekt i realizacja są tym, czego oni oczekują, na co mają wpływ, z czym będą mieli kontakt codziennie i w czym będą się czuli u siebie.

Projektuję wnętrza mieszkań, domów, lokali użytkowych, biur. Duży nacisk kładę na funkcjonalność. Bez niej nawet najpiękniejsze wnętrze traci na wygodzie. Styl, kolor, materiał, dodatki – to kolejny, równie ważny element. Tyle, że jest on najczęściej odzwierciedleniem tego, co „w duszy gra” właścicielom. I tak powinno być, bo to właśnie ich jest dom, mieszkanie, lokal – a mój jest projekt. Staram się więc odnaleźć to, co łączy te dwa światy, a jednocześnie stanowi indywidualny charakter każdego z projektowanych przeze mnie wnętrz.

Magdalena Gackowska